Yönetim Danışmanlık Eğitim Hizmetleri

Ana Sayfa

Şirket Profili

Kim Kimdir

Yönetim Eğitimlerimiz

Liderlik Eğitimlerimiz

Danışmanlık

Koçluk

 

Tanıklıklar

 

Referanslarımız

 

Bize Ulaşın

 

 

 

 

 

 

Ana Sayfa > Tanıklıklar
Eğitimlerimiz Hakkında

”Pinar Turkoğlu'ndan Akbank adına aldığımız "Zaman Yönetimi" ve "Ekip Çalışması" eğitimleri beklentilerimizi karşılayacak düzeyde başarılı geçti. Katılımcılarımızın eğitimle ilgili geribildirimleri çok olumluydu. Kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.”

Beril BİTLİS, Canan BAŞAR, Ayşegül GÜLSOY
İK ve Organizasyon Bölümü, AKBANK
”...güzel, neşeli ve bu kadar sıcak.”

Kutay BARLAS
AKBANK


“Başta Pınar Hanım olmak üzere ekipteki tüm arkadaşlarıma birlikte geçirdiğimiz bu güzel hafta sonu için çok teşekkür ederim. Öğrendiklerimizin hepimize faydalı olacağından eminim”.

Yunus DEMİRBAŞ
AKBANK


“Rutin geçen hayatımızın bir hafta sonunu da olsa SIRADIŞI , KEYİFLİ olmasını sağlayan size teşekkürü bir borç biliyorum, sağolun varolun... ”.

Nevzat ERÇIKTI
AKBANK


“Çok güzel ve verimli bir haftasonu geçirmemizi sağlayan Pınar Hanım’a teşekkür ederim”.

Deniz AYRANCIOĞLU
AKBANK


“Güzel bir hafta sonu geçirmemizi sağlayan siz ekip arkadaşlarıma ve Pınar Hanım’a teşekkür ederim”.

Hasan KARA
AKBANK


“Ekip liderimiz Pınar Hanım’a da vermiş olduğu faydalı bilgilerden ve ortamın huzurundan dolayı teşekkür ederim”.

Seçkin ÇOK
AKBANK
”Yetkinlik eğitimi işte boyle olur....Sıradışı, inanılmaz etkileyici ve yararlı. Bu bilgiler böylesine keyifli ve katılımcı bir ortamda paylaşılınca ve yaşatılınca gerçekten pes dedirtiyor. Çok teşekkür ederiz ”

Kişisel Kalite Planlama&Organizasyon Eğitimi
Katılımcıları, Temmuz 2006
FORTİS
”Bir İnsan Kaynakları yöneticisi olarak düzenlediğimiz eğitimin böyle etkili olup bu kadar güzel ses getirmesinden dolayı size çok teşekkür ederim”

Sedef KARADADAŞ
ABANK


“Gerçekten çok yararlı ve keyifli bir eğitim oldu. Bu eğitimi tüm yönetim kadrosunun eksiksiz alması çok yararlı olacaktır. En kısa zamanda devamını dileriz ”.

ABANK Katılımcıları, Yönetim Becerileri Eğitimi
ABANK
”Üstün bilgi, sunum becerisi ve sıradışı ulaşılabilirlikle birleşince ortaya boyle verimli bir eğitim çıkıyor.. Çok teşekkür ederim”

Müride ÇOLAK
GM / OPEL


“Çok verimli ve keyifli bir eğitim oldu. Gerçekten geldiğimize değdi. Sonsuz teşekkürler ”

GM/OPEL Katılımcıları, Etkileme ve İkna Eğitimi
GM / OPEL
”Çok başarılı bir eğitim oldu.. Artık mülakatlarımız daha başarılı olacak. Şirket olarak beklentimiz fazlasıyla gerçekleşti. Çok teşekkürler ”

Seval ŞİRİN
KRAFT
Mülakat Teknikleri, Mayıs 2006
Danışmanlık Hizmetlerimiz Hakkında

Bu kadar kısa sürede bu kadar isabetli bulgular, yorumlar ve öneriler ile şirketimizin tam bir MR’ını gerçekleştirmiş oldunuz. İsabetli teşhisleriniz kadar etkin ve pratik gelişim önerileriniz ile kurumsallaşma sürecimize katkınız çok büyük. Çok teşekkür eder ve bu alandaki gelişim ihtiyaçlarımızda ilk akla gelen ve birlikte sürekli çalışmayı arzu ettiğimiz çözüm ortağımız olduğunuzu tekrar vurgulamak isteriz.

Meltem YİĞİT
MARTIN & MARTIN
Pınar Hanım,

Uzun süredir sizinle DBE’nin yeniden yapılanma çalışmalarını sürdürüyoruz. Tam bir zaman yönetimi ustası olarak günü değerlendirdiğiniz için çalışmalarımız sırasında size duygularımı anlatıp teşekkür edecek zaman aralığı bulamıyorum. Bu nedenle size teşekkürlerimi yazılı iletmek istedim.

CRM, Project management, raporlama sistemleri ve iş süreçlerimizin yenilenmesinde rol alan ekiplerle olan pozitif ilişkiniz beni çok sevindiriyor. Bu sistemlerin kurulmasına katılan ekiplerimizin her üyesiyle kurduğunuz ilişki onların görev tanımlarını ve kariyer planlamalarını, kendi yetenekleri doğrultusunda daha bilinçli bir şekilde sahiplenmelerini sağlıyor.

Ekibimizle ilk karşılaştığınız günden beri onları yapılacak değişikliklere inandırmanız, her birinin büyük bir şevkle, sevgiyle size ve görevlerine bağlanmaları, sizin DBE’nin ihtiyaçlarını belirlemede gösterdiğiniz yetkinlik, koyduğunuz teşhislerin doğruluğu ve konulara olan hakimiyetiniz kadar, çalışanlara yaklaşımınızdaki anlayış, öğretme, koruma ve kollama becerilerinizin etkisi ile oldu.

Siz hepimiz için yalnızca bir yönetim danışmanı değil çok iyi bir rol modeli oldunuz. Şirkete geleceğiniz günler hep bir bayram sevinciyle bekleniyor. Herkes sizinle paylaşmak için üstlenebileceği işin en iyisini gerçekleştirmek istiyor. Günümüzün sürekli gelişim içindeki şirketlerinde tamamlanmış bir yeniden yapılandırma süreci olabileceğine inanmıyorum. Bunun için de sizinle beraberliğimizin uzun yıllar sürmesini diliyorum.

DBE’ ye verdiğiniz bütün destekler için hepimiz adına binlerce teşekkür.

Emire KONUK
Davranış Bilimleri Enstitüsü (DBE)
Koçluk Hizmetlerimiz Hakkında

Şirkette etrafınızda oluşan sevgi halesini izlemek çok keyif veriyor bana. Buradaki isminizin Madame Miracle olduğunu da bilmeniz isterim. Gerçekten bir mucize yaşattınız hepimize. Yolunuzu 45*2 gözle bekliyoruz.

Emire KONUK
Davranış Bilimleri Enstitüsü (DBE)

 

Copyright © 2006 — 2010 Dr. Pınar Belkıs Türkoğlu Yönetim Danışmanlık Eğitim Hizmetleri